Küçük Kulüp Eğitim Kurumları

“SAĞLIKLI VE MUTLU ÇOCUKLAR YETİŞTİREN

BAŞARILI TAKIM ARKADAŞLARI ”

İlk kez, çocuklarımızın bebeklikten çıkmaya başladığı, 2-3 yaş döneminde ihtiyaç duyarız profesyonellerin yardımına. Daha doğrusu arkadaşlar edineceği, oyunlar oynayıp, sosyalleşebileceği alanlara; yani bir okula.

Çocuklarımız 4-5 yaşına geldiğinde, arkadaş ihtiyacı daha da artmış, özbakım, dil gelişimi, özgüven, karakter eğitimi ve akademik eğitim de eklenmiştir ihtiyaçlarımızın arasına.

6 yaş, çocuklarımızın İlkokula hem akademik, hem psikolojik hazırlandığı dönemdir. Üstelik aile olarak İlkokula gidecek bir çocuk için neler yapmalı, nasıl yapmalı bilmek isteriz.

İşte bu nedenlerle, Küçük Kulüp Eğitim Kurumları, sizlerin ve çocuklarınızın ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayan, son derece deneyimli bir kadro ile güçlü bir takım olmanın kapılarını açıyor. Bu takım çalışması, (bizim çocukluğumuzdan da hatırladığımız şekli ile “AİLE İŞBİRLİĞİ”) hem sizler, hem de çocuklarımız için çok önemlidir. Çünkü her çocuk güvenebileceği yaşam rehberlerine ihtiyaç duyar. Ve bizler ancak onları çok iyi tanıdığımızda, doğru rehberlik edebiliriz. Onların yaşam boyu rehberliğini yapacak olan siz anne – babalar ile onların hayatlarına doğru dokunuşlarla yön veren biz eğitimcilerin, ortak görüş ve duygularla birlikteliklerinin önemini anlatmaya gerek yok sanırız.

Bu bakış açısı Küçük Kulüp Eğitim Kurumlarının temel felsefesidir. Kurulduğumuz ilk günden itibaren ailelerimizi çocuklarımızın gelişim süreçleri ile ilgili bilgilendirmek amacı ile ortak programlar, davetler, seminerler, sempozyumlar, portfolyolar, piknikler, bireysel görüşmeler gibi pek çok organizasyon gerçekleştiriyoruz.

Yaşamın en değerli hediyesi çocuklarımız için gurur duyacakları öğretmenler, ebeveynler olmak hepimizin ortak arzusu iken, büyük ve güçlü bir takım olmak hem motivasyonumuzu arttırıyor hem de pırıl pırıl gençler yetiştirmemizi sağlıyor.