Küçük Kulüp Eğitim Kurumları

KURUM KÜLTÜRÜMÜZ

 İzmir Eğitim Sektöründe Okul Öncesi dönemin öneminin vurgulanması ve etkili işler yapılması anlamında, doğru adımlar atarak ailelerin güvenini kazanan okul kurucumuz Filiz Üstel; 2006 yılında Küçük Kulüp Okullarını kurduğunda tek amacı, gerçekten çocuğa ve ailesine hizmet veren bir okul olabilmekti. Yüksek kalitede eğitimciler, evrensel eğitim programları ve deneyimli rehberlik servisi ile Küçük Kulüp Okulları çok kısa sürede İzmir’de fark yarattı.

Yenilikçi yaklaşımları, çocuk ve insan sevgisini, dürüstlüğü, şeffaflık ve kaliteyi vizyon olarak belirleyen profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.

PRENSİPLERİMİZ

“BAŞARININ SIRRI, ÇOCUKLUKTA SAKLIDIR” 

“Başarı” önce öz güvenle başlar, bilgiyle pekişir, emekle gerçekleşir.

Amacımız;

Çocuklarımız için,2 -6 yaş döneminde temelleri oturan sağlıklı öz güveni yaratmak.

Bilgiye nasıl ulaşacaklarını ve o bilgiyi nasıl kullanacaklarını öğretmek.

Sorumluluk alarak, lider olarak, lideri takip ederek, kısacası emek vererek başarıya ulaşan çocuklar yetiştiriyoruz.

ULUSLARARASI VİZYONUMUZLA DÜNYA İNSANLARI YETİŞTİRİYORUZ

Büyük bir hızla globalleşen Dünyanın gelecekteki yetişkinleri olacak çocuklarımız için aynı paralellikte vizyonla çalışıyoruz.

Sadece Türkiye’de değil tüm Dünyada uygulanan teknikleri, eğitim programlarını güncel olarak takip ediyor, aktif bir şekilde programlarımızda uyguluyoruz.

MİSYONUMUZ

Günümüzde etkilerinin hızla görüldüğü, ancak gelecekte çok daha belirginleşecek olan görüş “Bilgiye sahip olmak değil, bilgiyi kullanmak önemlidir.”

Bu temel felsefe ile araştıran, sorgulayan, yaratıcı-üretici, düşünen, düşüncelerini ifade eden, başkalarının düşüncesine saygılı olan, öz kültürümüzü tanıyan, sahip çıkan, evrensel kültüre açık, yabancı dil öğrenmeyi seven, matematik ve bilime olduğu kadar sanata, spora ilgi duyan Atatürk ilkelerini gelecek kuşaklara taşıyabilen bireyler yetiştirmek kurumsal vizyonumuzdur.

KÜÇÜK KULÜP OKULLARI BÜYÜYOR

Küçük Kulüp Okulları 2006 yılında Küçükyalı’da açılan ilk şubeden sonra, 2009 yılında Karşıyaka, 2011 yılında Narlıdere/Sahilevleri kampüsü ile misyonlarını yerine getirmek için durmadan çalışıyor.