Küçük Kulüp Eğitim Kurumları

2006 yılında, Küçükyalı’da, Küçük Kulüp Eğitim Kurumlarının açılan ilk şubesidir. Mithatpaşa caddesi üzerindeki konumu çocuklarımızın okullarına ulaşımında büyük kolaylık sağlamaktadır.

Okul binamız 3 katlı olup, İzmir’in tarihini yansıtan en güzel Levanten evlerinin mimarisine sahiptir; 3,5 m. Yüksekliğindeki tavanlar, geniş pencereler, her yerde kullanılan ahşap dokular, çocuklarımız için sağlıklı yaşam alanları oluşturmaktadır. Binamızın arkasında bulunan bahçemiz, çocuklarımızın bireysel ve arkadaşları ile birlikte oynayacağı oyuncaklarla donatılmıştır.

Doğalgaz ile ısıtılan binamız kış aylarında çok iyi ısındığı gibi, yaz aylarında da iklimlendirilmiş klimalarla serinletilmektedir. Alerjenleri ortadan kaldırmak için halı en az kullanılmış, duvarlar, anti bakteriyel, antialerjik boyalar ile boyanmıştır.

Tüm eğitim kampüslerimizde olduğu gibi, sınıflarımız çocuklarımızın hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirecekleri şekilde tasarlanmıştır. Eğitimin kalitesini arttırmak amacı ile tasarlanan okulumuz, Matematik Merkezi, Mind and Science Center- Language Center, Tasarım Merkezi, Çocuk Mutfağı, Hareket Merkezi, Recycling Center, Yaratıcı Drama ve Dinleme alanlarından oluşur.