Küçük Kulüp Eğitim Kurumları

Küçük Kulüp Eğitim Kurumlarının Narlıdere Kampüsü 2011 yılında hizmete girmiştir. Sahilevleri’nde bulunan kampüsümüzün 4 dönüme yakın bahçesinde sayısız meyve ağaçları, çam ağaçları, rengârenk çiçeklerle bitkiler bulunmaktadır.

Çocuklarımız yaz aylarında ön bahçemizdeki lezzetli üzümlerin sarktığı çardak altında kahvaltılarını ederler. Yavrularımızın güvenliğini ön plana alarak, çeşitli hayvan dostlarımızla birlikte olacakları ortamlarla, hayvan sevgisini yaşamalarını sağlıyoruz. Sevimli ördekler havuzlarında yüzerken, şirin tavşanlar yuvalarında çocuklarımızı bekler. Tavşanlar, ördekler ve kuzular artık çocuklarla birlikte yaşamaya o kadar alıştılar ki onları gördüklerinde koşarak çocuklarımızın yanına gidiyorlar…

Ne kadar şanslıyız ki,  mevsimine uygun pek çok meyveyi okulumuzun bahçesindeki ağaçlardan taptaze yiyebiliyoruz. Bahçemiz, çocuklarımızın bireysel ve arkadaşları ile birlikte oynayacağı bir çok oyuncakla donatılmıştır.

Doğa dostu bir sistem olan özel “pelet” yakıtı ile ısıtılan binamız, kış aylarında çok iyi ısındığı gibi, yaz aylarında da iklimlendirilmiş klimalarla serinletilmektedir. Alerjenleri ortadan kaldırmak için halı en az şekilde kullanılmıştır. Duvarlar, anti bakteriyel, antialerjik boyalar ile boyanmıştır.

Tüm eğitim kampüslerimizde olduğu gibi, sınıflarımız çocuklarımızın hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirecekleri şekilde tasarlanmıştır. Eğitimin kalitesini arttırmak amacı ile tasarlanan, Matematik Merkezi, Mind and Science Center- Language Center, Tasarım Merkezi, Çocuk Mutfağı, Hareket Merkezi, Recycling Center, Yaratıcı Drama ve Dinleme alanlarından oluşur.