Küçük Kulüp Eğitim Kurumları

express publishing logopearson logonational logohelbling logo3-6 yaş arası çocukların eğitimi ve gelişim için çalışan tüm uzmanlar, 5 alanda (Sosyal, Duygusal, Bilişsel, Özbakım ve Dil gelişimi ) çalışmalar yaparlar. Bu alanlar insanoğlunun yaşamda “Başarı” olarak adlandırdığı tüm konuları içinde barındıran kavramlardır. Bu nedenle yabancı dil eğitimimizi programlarken uluslararası yöntemlerden, gelişmiş dil eğitimi programlarından ve çocuk pedagojisi tecrübelerinden faydalanıyoruz.

Yabancı Dili yalnızlaşmadan öğrenen çocuklar

Dil eğitimi için çok değerli yaşlarda olan çocuklarımız için, aynı önemde olan özbenlik, alıcı dil ve ifade edici dil yeteneklerinin gelişmesidir. Programlarımız, pedagoglar tarafından değerlendirilen, Dünya çapında başarılı yayın evleri  ve  yabancı dil eğitimi uzmanlarımız  tarafından düzenlenmektedir. Çocuklarımızın öğrenme isteğinin ön planda tutulduğu çalışmalar yapılmaktadır.İhtiyaçlarının ve duygularının değer verilerek dinlendiği bir öğrenme ortamında, motive edilen çocuklar için artık yabancı dil öğrenmek çok daha kolay ve eğlenceli.

Öğrenmek için, önce merak etmek ve sevmek gerekir

Matematiksel kavramlar, dilbilgisel kavramlar merkezde oluşmadan öğrenilen yabancı dil maalesef ezberden ileriye gidemiyor. Bu nedenle hedefimiz temel kavramları çocuklarımıza en iyi şekilde öğretmek, yabancı dil öğrenmeyi sevdirmektir. Uygulanan bu programlarla yüksek başarılar elde ediyoruz.

İletişim Odaklı İngilizce Eğitim Sistemi

Amacımız çocuklarımıza yabancı dil eğitimi verirken aynı zamanda sosyal beceriler de kazandırmaktır. Sınıf içi akran ortamında öğrenme, pratik yapabilme, öğrenme motivasyonlarını arttırmaktadır.

Küçük Kulüp Okulları Yabancı Dil Modülü :

Life Skills: Yaşam becerilerini arttıracak dil çalışmaları

Recycling-Art and Craft: Geri dönüşüm mantığı ile yaratıcı sanat etkinlikleri

Social Experience : Arkadaş ve yetişkin ilişkilerini arttıracak sınıf içi- dışı iletişim

Implementing a Language : Doğal ortamda dili kullanma

Exploring Language: Dili keşfetme

Experimenting With Drama: Drama teknikleri ile tecrübe kazanmak

Book learning: Kitaplarla öğrenme

English Through Playing: Oyunla İngilizce

Through visual comprehension: Görsellerle desteklenen çalışmalar