Zamanında Fransa’da “ Boş zamanları Değerlendirme Bakanlığı”, hatta Kanada’da “ Boş zamanları Değerlendirme, Eğitim ve Spor Bakanlığı” kurulduğunu düşünürsek, hepimizin dengeli bir hayat için çalışmak kadar, kaliteli boş zaman geçirmeye ihtiyacımız var.

Uzmanlar,  akıl ve ruh sağlığımızı korumak, yaratıcılığımızı canlı tutmak ve zorluklarla mücadele edebilmek için iş hayatıyla-kaliteli boş zamanı dengeleyeceğimiz bir hayat yaşamalıyız diyorlar. Pedagojik araştırmalar ise,  çocukların yalnızlıkla başa çıkan, kendine yetebilen, yaratıcı ve yeteneklerini ortaya koyan kişiler olabilmeleri için küçük yaşlardan itibaren çeşitli hobileri tecrübe etmelerine imkan tanınması gerektiğini gösteriyor.

 

Biz eğitimciler olarak,  çocuklarımız için bugün ve gelecekte sanatsal ve sportif pek çok alanda yeteneklerini geliştirecekleri, hobiler edinecekleri kulüp programları düzenliyoruz.

 

Tüm kulüp çalışmalarımız,  konusunda uzman, deneyimli eğitimciler tarafından, çocuklarımızın yaş ve gelişimsel özelliklerine göre planlıyor, gerçekleştiriyoruz.