Okullarımızda sınıflar, çocuklarımızın estetik ve yaratıcı özelliklerinin geliştirilmesine yardımcı olacak şekilde hazırlıyoruz.

 

Sınıflarımızı, çocuklarımızın çevrelerine karşı son derece duyarlı ve tüm duyu organlarını kullanarak öğrendikleri bir yaş döneminde olduklarını göz önünde bulundurarak tasarlıyoruz. Yaratıcılıklarını destekleyen sade, göz  yormayan açık renkler tercih ediyor, doğal ve sağlam malzemelerden özel tasarım mobilyalar kullanıyoruz.

 

Sınıflarımızı, çocuklarımızın yaratıcılıklarını, hayal güçlerini teşvik edecek oynayacaklar ve malzemeler ile donatmaya özen gösteriyoruz.

 

Tüm sınıflarımızı birbirinden farklı niteliklerde, eğitim programlarımızın kaliteli uygulamalarına imkan tanıyacak şekilde tasarlıyoruz. Sınıflarda doğada bulunan pek çok malzeme, eğitim materyali olarak değerlendiriliyor. Matematiksel, bilimsel çalışmalar için pek çok teknik malzemenin yanı sıra, çocukların işbirliği yapması sağlanarak, görsel sınıf içi materyaller hazırlıyor,  çocukların sınıf tasarımlarına katkıda bulunmaları sağlıyoruz.